آیت الله اعرافی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرحوزه های علمیه  گفت: کتاب نهج البلاغه منبع عظیم و نورانی انسان ساز باید به عنوان یک کتاب بالینی در دسترس طلاب قرار داشته باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز مدیریت حوزه های علمیه، آیت الله علیرضا اعرافی در آیین افتتاح ساختمان جدید مدرسه علمیه ملاصادق گفت: شخصیت امام علی(ع) همچنان ناشناخته بوده و دارای ابعادی است که هر چه ما تحقیق و پژوهش داشته باشیم نمی توانیم تمام ابعاد شخصیت نورانی حضرت را شناخته و معرفی کنیم.

وی افزود: طلاب توجه داشته باشند در طول عمر خود تنها در  سال های طلبگی می توانند پیشوایان دینی خود را شناخته و معرفت لازم را کسب کنند.

مدیرحوزه های علمیه اظهار داشت: جهان امروز تشنه مطالب و حقایق بلند است، حقایقی که از مکتب اهل بیت(ع) جاری می شود و شما به عنوان سربازان مکتب امام صادق(ع) باید این حقایق و معارف را در عمق جوامع پیاده کنید تا همگان با این آموزه های اسلامی آشنایی پیدا کنند.

اعرافی گفت: کتاب نهج البلاغه به عنوان مجموعه مطالب و نکته های منتسب به امام علی(ع)، یک منبع عظیم و نورانی انسان ساز باید به عنوان یک کتاب بالینی در دسترس طلاب قرار داشته باشد.