سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی با هدف زمینه‌سازی ورود محصولات دانش‌بنیان هوایی به بازارهای بین‌المللی و پیوستن شرکت‌های فعال در صنعت هوایی ایران به زنجیره تامین، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کرده است.

هواپیمای فیس بوک

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی با کمک شرکت توف‌نورد ایران – آلمان و بر اساس مقررات بین‌المللی صنعت هوایی، سازمان هواپیمایی کشوری و مرکز ملی استاندارد برای اولین بار در کشور با برگزاری ۴ دوره آموزشی تحت قالب یک دوره آموزشی به صورت همزمان و منسجم، زمینه ورود محصولات دانش‌بنیان هوایی به بازارهای بین‌المللی را فراهم می‌کند.

این دوره‌های آموزشی در راستای زمینه‌سازی ورود محصولات دانش‌بنیان هوایی به بازارهای بین‌المللی و پیوستن شرکت‌های فعال در صنعت هوایی ایران به زنجیره تامین و همکاری‌های بین‌المللی، اجرایی‌سازی طرح «استقرار گواهینامه‌های سازمانی و استانداردسازی محصولات هوایی» در سطح شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی و در قالب سیاست‌های حمایتی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی، در دستور کار این ستاد قرار گرفته است.

چهار دوره آموزشی شامل آشنایی با مفاهیم و الزامات PART 21، آشنایی با سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2014، سری استاندارد هوایی AS9120,AS9110,AS9100 و همچنین آشنایی با مفاهیم و الزامات PART 145 می‌شود.

این دوره‌های آموزشی نیمه اول مهرماه امسال و با هدف ارتقای توانمندی شرکت‌های فعال در صنعت هوایی، مشارکت در طرح‌های کلان ملی کشور و ایجاد همکاری‌های مشترک منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار می‌شود و سعی در آماده‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان زیرمجموعه ستاد برای صدور گواهینامه‌های بین‌المللی و کسب مجوزهای مورد نظر برای محصولات تولید داخل دارد.

از جمله مخاطبان این دوره مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های هوایی و مسؤولین سازمان‌های دولتی هستند و این دوره با حمایت ۷۰ درصدی در نیمه اول مهر ماه برگزار می‌شود.