سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران از ایجاد یک مرکز رشد مستقل با همکاری واحد قائم شهر خبر داد.

دانشگاه آزاد قائمشهر

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا مازندران، علی معتمدزادگان در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر گفت: با توجه به ضرورت تبدیل علم به ثروت دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی در توسعه فناوری دارد.

رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از مجموعه‌های بزرگ بعد از انقلاب  اسلامی دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی توانست نیازهای جوانان و خانواده ها را در بحث آموزش و پژوهش با شتاب فراوان مرتفع سازد.

وی با بیان این نکته که دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته زیرساخت‌های خوبی در زمینه کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و زمین‌های زراعی ایجاد کرد، افزود: در حوزه بهره برداری در فناوری ها این دانشگاه خوب درخشید و با توجه به شرایط انعطاف پذیری که دارد توانست علاقمندان زیادی را برای ادامه تحصیل جذب نماید.

معتمدزادگان تلاش اساتید و اعضای هیات علمی واحد قائم شهر را در پیگیری توسعه فناوری واحد قائم شهر تحسین کرد و گفت: در چند سال گذشته و با وجود ارتباطی که پارک علم و فناوری استان با واحد قائم شهر برقرار کرد توانستیم مدیریت شرکت های خوب پارک را به عهده اساتید واحد قائم شهر واگذار کنیم که این خود جای قدردانی دارد.

وی افزود: طی فعالیت های صورت گرفته توسط پارک علم و فناوری و دانشگاه توانستیم یکی از دستاوردهای اساتید واحد قائم شهر را که یک گیاه دارویی است به ثبت برسانیم و با اخذ مجوز از وزارت بهداشت توسط پزشکان تجویز شود.

رئیس پارک فناوری استان مازندران از ایجاد یک مرکز رشد مستقل با همکاری واحد قائم شهر خبر داد و گفت: امیدواریم پارک علم فناوری با وجود پتانسیل های موجود بتواند در خدمت این واحد دانشگاهی باشد.

وی با اشاره به زیرساخت‌های خوب و نیروی انسانی قوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی با یک جهت گیری و برنامه ریزی قوی و بجا به اقتصاد دانش بنیان منطقه کمک و موجب رشد آن شود.