سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اداری و مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی کشور وعده داد که در آینده‌ای نزدیک وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی این دانشگاه تعیین تکلیف می‌شود.

دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، سید علی بدری امروز(دوشنبه) در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه علمی کاربردی فارس، گفت: رسیدگی به ۲ موضوع تعیین وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی و ساختمان‌های اداری دانشگاه در سراسر کشور مورد تاکید رئیس دانشگاه علمی و کاربردی است که قطعا انجام خواهد شد.

وی وضعیت ساختمان‌های اداری واحدهای دانشگاه علمی کاربردی در بعضی استان‌های کشور را مناسب ندانست و با اشاره به سفرش به استان بوشهر از نهایی شدن خرید ساختمان برای این واحد دانشگاهی طی هفته‌های آینده خبر داد.

بدری همچنین با قدردانی از دکتر علیرضا موغلی، رئیس پیشین دانشگاه علمی کاربردی واحد فارس، وضعیت این دانشگاه را مطلوب توصیف و با اشاره به بازدیدش از شش استان، گفت: فارس تنها واحدی است که به لحاظ کالبدی و فیزیکی وضعیت مطلوبی دارد.

او در عین‌حال گفت: ما به لحاظ ایجاد ساختمان‌های جدید و تجهیز آنها خوب هستیم اما به لحاظ فرهنگ نگهداری، ضعیف عمل کرده و ساختمان‌ها را خوب نگهداری نمی‌کنیم.

بدری با بیان اینکه پذیرش مسئولیت کاری بسیار سخت و دشوار است، گفت: پذیرش مسئولیت خصوصا در دانشگاه‌ها برای اساتید دشوار است زیرا زمان آسایش و تفریح ما زمانی است که سرکلاس درس هستیم.

او با اشاره به ظرفیت‌های استان فارس در ابعاد مختلف، گفت: فارس در زمینه گردشگری سلامت جایگاه مناسبی دارد و این بستری خوب برای ورود به حوزه آموزش‌های بین‌الملل محسوب می‌شود.

بدری لزوم توجه واحدهای دانشگاه علمی کاربردی به ظرفیت‌سازی در حوزه اشتغال را مورد تاکید قرار داد و گفت: امیدواریم که دانشگاه علمی کاربردی با تلاشی مستمر به ریل قبلی خود که آموزش‌های مهارتی است بازگردد.

معاون دانشگاه علمی کاربردی کشور همچنین با اشاره به اینکه مجتمع خلیج فارس در شیراز یکی از بزرگترین مراکز تجاری، تفریحی کشور و حتی منطقه محسوب می‌شود، لزوم راه‌اندازی واحدهای علمی کاربردی در حوزه‌های آموزش‌های مهارتی در رشته‌های بازاریابی و فروش و … در چنین مراکزی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در این مراسم با قدردانی از موغلی، رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی واحد فارس، دکتر احمدی به‌ عنوان رئیس جدید معرفی شد.