سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سید حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی گفت: دانشگاه علم و فرهنگ متعلق به جهاد دانشگاهی است و طی سال‌های اخیر پتانسیل بالایی در پیشرفت علمی از خود نشان داده است.
طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم رابطه خوبی بین دانشگاه علم و فرهنگ با پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها فراهم شود. 
وی در حاشیه جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه علم و  فرهنگ افزود: با توجه به اینکه دانشگاه علم و فرهنگ متعلق به جهاد دانشگاهی است هدف ما ورود هر چه سریع تر دانشجویان این دانشگاه به بازار کار است تا بتوانند به جامعه خود خدمت کنند.
وی پیرامون کارهای انجام شده برای دانشجویان این دانشگاه اظهار داشت: بسیاری از دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به پژوهشکده رویان معرفی شدند تا کارهای پژوهشی خود را انجام دهند.
رییس جهاد دانشگاهی کشور یادآور شد: اصرار ما این است تا فارغ التحصیلان دانشگاه علم و فرهنگ که دارای علم کافی در رشته‌های تخصصی خود هستند در این دانشگاه مشغول به کار شوند.