سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ عصر امروز با حضور دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر چاووشی معاونت سیاسی استانداری تهران و رییس دانشگاه علم و فرهنگ در مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر ایمانی خوشخو ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر خم و تبریک به دانشجویان فارغ‌التحصیل اظهار کرد: در طول ایام دانشگاه یکی از روزهایی که انرژی‌بخش و نشاط‌آور است، روز دانش‌آموختگی است. در یک نگاه حاصل تلاش چندین ساله را می‌توان دید و چهره‌های شاد و بشاشی که امروز در جمع ما هستند، نشان‌گر حرکت و شتاب دانشگاه است.

وی ادامه داد:‌ اگر روزی که آمدید در دانشگاه و با افتخار گفتید در دانشگاه علم و فرهنگ قبول شده‌اید، در چند سال آینده که دانشگاه به نقطه اوج خود خواهد رسید هم با افتخار می‌گویید که فارغ‌التحصیل این دانشگاه هستید. حرکت‌های با سرعت و خوبی را در چند سال اخیر با حمایت جهاد دانشگاهی شروع کرده‌ایم زیرا در این راهی که قرار گرفته‌ایم حرکت آهسته جواب نمی‌دهد.

رییس دانشگاه علم و فرهنگ ادامه داد: نمونه آن این است که طی دو سال و نیم یک مجموعه ۲۳ هزارمتری ساخته شد و این از پروژه‌های عمرانی بی‌نظیری است که با شتاب و به خوبی شروع شده است. همچنین در زمینه‌های نرم‌افزاری هم اتفاق‌های خوبی افتاده است که مهم‌ترین آن بنیاد کسب و کار دانش علم و فرهنگ است. مرکزی که طراحی شده، فاصله فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه را با کار و اشتغال به حداقل می‌رساند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رده‌بندی‌های خود نام دانشگاه علم و فرهنگ را در صدر قرار داده است. حدود یک ماه پیش وزیر علوم در یک سخنرانی با اشاره به شاخص‌هایی، دانشگاه علم و فرهنگ را دانشگاهی خوب، رو به رشد و نسل ۳ نامگذاری کرد که ما در همان جهت نیز حرکت خواهیم کرد.