سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ‌رییس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان از افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های این استان خبر داد.

‌بهروز دوستی در گفت‎وگو با ایسنا اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی در واحد خرم‌آباد و ۲۰۰۰ دانشجو در واحد بروجرد پذیرش شوند.

وی افزود: امسال ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌های آزاد لرستان بیشتر خواهد بود؛ این دانشگاه به سمت توسعه تحصیلات تکمیلی در حرکت است.

دوستی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال نزدیک ۱۰ هزار دانشجو در سایر مقاطع و رشته‌های مختلف در دانشگاه‌های آزاد لرستان پذیرش شوند.

رییس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان با اشاره به اینکه ثبت دانشجو برای ترم جدید در دانشگاه آزاد در حال انجام است، یادآور شد: پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد بدون مجوز وزارت علوم امکان‌پذیر نیست.

وی درخصوص پذیرش دانشجو در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد لرستان، گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org در رشته‌های معرفی شده بدون آزمون این دانشگاه ثبت نام کنند.