سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سومین همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، آذر ماه سال آینده از سوی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

 برج پالایشگاه میعانات گازی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا دانشگاه علم و صنعت ایران سومین همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت را از ۱۷ آذر ماه سال آینده به مدت دو روز برگزار خواهد کرد.

این همایش با اهداف شناسایی ظرفیتهای موجود در کشور در موضوع میترینگ، تلاش در جهت آموزش عملی و نظری موضوعات مختلف مرتبط با میترینگ، تلاش در جهت معرفی حساسیت‌های موضوع میترینگ در کشور و لزوم جلب توجه بیشتر شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی به آن، رصد فناوری‌های نوین در میترینگ و معرفی آنها به شرکت‌های داخلی و تلاش در جهت ایفای نقش موثرتر در استانداردهای ملی و بین‌المللی با توجه به شرایط خاص کشور در منطقه برگزار می‌شود.

در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون بررسی انواع فناوری‌های مربوط به میترینگ در جریان‌های تک فازی و چند فازی، عملیات پرووینگ و کالیبراسیون انواع کنتور در صنعت، استانداردهای ملی و بین‌المللی در اندازه‌گیری، هوشمندسازی اندازه‌گیری و حقوق اندازه‌گیری در قالب مقاله مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

برگزاری سومین نمایشگاه صنعت میترینگ کشور (۳ rd FLOW MEX) جهت معرفی توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و خارجی از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

علاقه‌مندان برای ارسال مقالات تا ۱۵ مهرماه ۹۵ فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.