سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – 23 مهرماه سال جاری، اسپانیا میزبان کنفرانس بین‌المللی ایده‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری است.

کنفرانس ایده های نوین در مدیریت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، با توجه به گذر جوامع از عصر صنعت به عصر اطلاعات، نرخ رشد تغییرات در پژوهش و به‌کارگیری نتایج آن در حوزه مدیریت، اقتصاد و حسابداری رو به افزایش است. بسیاری از سازمان‌ها در تلاش هستند تا موجودیت خود را تغییر دهند یا سیستم‌های مدیریتی جدید و ابتکاری براساس ایده‌ها، راهبردها، تکنولوژی‌ها، ساختارها، فرآیندها و اطلاعات جدید به کار گیرند. از سوی دیگر، به واسطه تحولات جهانی، نقش سیستم‌های مدیریتی و اقتصادی درمان تغییر است و اهمیت عملکرد مدیریت و اندازه‌گیری آن رو به افزایش است.

به عبارت دیگر تحولات جهانی جاری، فرصت‌های جدید و چالش‌برانگیز زیادی را برای تحقیقات نوآورانه و ادغام دانش موجود با مسائل کاربردی و عمل‌گرایانه ارائه می‌دهد که خود نشانه‌هایی از افزایش همکاری بین محققان، پژوهشگران و مسوولان اجرایی سازمان‌های کوچک و بزرگ اعم از دولتی و غیردولتی دارد.

از این رو، به رغم اهمیت روزافزون نقش اطلاع‌رسانی نتایج پژوهش‌های دانشگاهی و سازمانی در چرخه تولید دانش، هدف از این کنفرانس، بررسی شیوه‌های نوآورانه و ایده‌های جدید در حیطه‌های علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرآیند کاربرد آنها است.

کمیته اجرایی، اولین کنفرانس بین‌المللی ایده‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری با فراخوان ملی و بین‌المللی خود قصد دارد تا گردهمایی بزرگ علمی را برای صاحب‌نظران و اندیشمندان علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری ایجاد کند تا با تبادل نتایج آخرین پژوهش‌های صورت گرفته و اطلاع‌رسانی نتایج کاربردی آنها بستری مطمئن، روزآمد، شایسته را برای تعامل با پژوهشگران و اساتید بین‌المللی در عرصه‌های علمی- پژوهشی، مدیریتی وصنعتی فراهم کند.

این کنفرانس در تاریخ ۲۳ مهرماه ۱۳۹۵ مطابق با ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶ در بارسلون اسپانیا با مشارکت و حمایت دو دانشگاه “Istanbul sabahattinzaim vniversity ” و “Kaunas university of Technology” ، انجمن تحقیقات بازاریابی ایران، انجمن علمی بازرگانی ایران، انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و مجموعه بین‌المللی کارین برگزار می‌شود.

به دعوت کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، تمامی اساتید، پژوهشگران و مسوولان اجرایی می‌توانند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و با زمینه‌های مرتبط است به صورت فردی و یا با مشارکت مردمی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همچنین علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت‌کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند. متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.imcacont.com مراجعه کرده و یا با اشاره دبیرخانه ۸۸۵۵۲۰۸۱- ۰۲۱ تماس بگیرند.