خوابگاه سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: ظرفیت های خوابگاهی دانشگاه افزایش نداشته و اختصاص خوابگاه به دانشجویان جدید الورود براساس رتبه خواهد بود.

عزیزالله حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خوارزمی گفت: ظرفیت های خوابگاهی، در سال جاری افزایشی نداشته و مانند سال گذشته است.

وی ادامه داد: امسال اختصاص خوابگاه به دانشجویان جدیدالورود غیر بومی، براساس رتبه ای خواهد بود که در کنکور کسب کرده اند.

معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد : دانشگاه خوارزمی حدود ۳ هزار ظرفیت خوابگاهی دارد که تغییری در ظرفیت های آن نسبت به سال گذشته ایجاد نشده است.

وی درباره تعمیر و تجهیز خوابگاه ها نیز گفت: در تابستان سال جاری تا اندازه محدودی، خوابگاه ها تعمیر و تجهیز شدند، ولی برای تعمیر و تجهیز اساسی، ضرورت دارد که اعتبار کافی به این بخش اختصاص یابد.

حبیبی ادامه داد: افزود: تعمیرات خوابگاه ها به ۱۰ الی ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش مهر، دانشگاه خوارزمی در دو پردیس تهران و استان البرز (کرج) فعالیت می کند. ۴ بلوک خوابگاهی دانشگاه خوارزمی در تهران و ۲۴ بلوک خوابگاهی در پردیس کرج دانشگاه وجود دارد.

از ۲۴ بلوک خوابگاهی پردیس کرج ۳ تا ۴ بلوک آن کاملا فرسوده شده و نمی توان از آن استفاده کرد. ۳ هزار و ۲۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های پردیس تهران و کرج دانشگاه خوارزمی اسکان دارند.