سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه امام صادق (ع) گفت: دانشگاه امام صادق بهترین پشتوانه برای دانشجویانی است که به دنبال کسب رتبه های علمی و معارف اسلامی اند است و دانشجویان این دانشگاه باید به جایگاه خود افتخار کنند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ،حجت الاسلام سعید مهدوی کنی روز شنبه در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه امام صادق (ع) اظهار داشت: آغاز سال تحصیلی امسال مصادف با عید غدیر می باشد و لذا خدمت کردن به دانشجویان دانشگاه و اساتید بسیار خدمتی با سعادت می باشد.
رییس دانشگاه امام صادق (ع) گفت : در سال جاری فعالیت های عمرانی و آموزشی و پژوهشی بسیار خوبی برای ورودی های جدید در نظر گرفته شده که موفقیت هایی برای دانشجویان به همراه خواهد داشت.
مهدوی کنی گفت: عالمان دینی و اشخاصی که از جایگاه علمی برخوردارند در پیشگاه خداوند مقام والایی دارند و دانشجویان جدید الورود ضمن حفظ این حرمت باید از این جایگاه که در آن به تحصیل خواهند پرداخت حراست کنند.
در ابتدای این مراسم معاون دانشجویی دانشگاه امام صادق طی سخنانی از ایجاد خوابگاه دانشجویی برای یک هزار نفر و معاون پژوهشی این دانشگاه از راه اندازی کتابخانه دیجیتال با ۱۴۰ هزار نسخه کتاب اشاره کردند.
دانشگاه امام صادق در سال جاری ۳۰۰ ورودیه داشت که یک هزار و ۲۰۰ نفر در آن مشغول به تحصیل هستند.
دانشجویان در ۶ رشته معارف اسلامی مدیریت، معارف اسلامی الهیات ، معارف اسلامی حقوق، معارف اسلامی علوم سیاسی ، معارف اسلامی فرهنگ و ارتباطات و معارف اسلامی اقتصاد تحصیل می کنند.
**خبرنگار: سید مهدی حسینی**دبیر : طاهره نبی اللهی