سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – اداره کل آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: مدرسه بازرگانی تهران از وزارت علوم مجوز ندارد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اداره کل دفتر آموزش عالی غیردولتی این وزارتخانه، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مدرسه بازرگانی تهران دارای مجوز برگزاری دوره های آموزش عالی آزاد، کلاس های آمادگی و آزمون های آزمایشی بالاتر از دیپلم از وزارت علوم نیست.

** برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی در دانشگاه تهران
مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی، ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می شود.
پیرو نامگذاری بیستم سپتامبر به عنوان روز بین المللی ورزش دانشگاهی از سوی سازمان ملل متحد(یونسکو)، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران نیز با هدف تأکید بر اهمیت ورزش دانشگاهی و نقش دانشگاه به عنوان عامل تحکیم و توسعه کیفیت تربیت بدنی و ورزش در جامعه، برنامه هایی برای بزرگداشت این روز بین المللی تدارک دیده است و در سال جاری دانشگاه تهران به عنوان میزبان این ویژه برنامه انتخاب شده است.
این ویژه برنامه شامل برگزاری همایش پیاده روی، سخنرانی وزیر ورزش و جوانان، برگزاری مسابقات ورزشی است که با اهداء جوایزی مانند ۱۰ دستگاه دوچرخه و پوشاک ورزشی همراه خواهد بود.
اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران از تمامی اعضاء هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برای شرکت در مراسم یاد شده دعوت به عمل آورد.
زمان شروع مراسم ساعت ۷:۳۰ روز دوشنبه، ۲۹ شهریور ماه از مقابل سر در اصلی دانشگاه تهران خواهد بود.
** خبرنگار: حمیدرضا بازگشا ** دبیر: امید غیاثوند