سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی ۲۳مهرماه سال جاری در کشور اسپانیا برگزار می‌شود.

کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، امروزه پیشرفت توسعه کشورها در سطح کلان و سازمان‌ها در سطح خُرد در گرو سطح دانش، مهارت و فناوری است و بر همین اساس شاهد هستیم اغلب کشورها و سازمان‌های پیشرو بیش از پیش توجه خود را به امر تحقیق و پژوهش معطوف داشته و رسالت ترمیم جایگاه واقعی نتایج و پیشنهادات کاربری پژوهش‌ها در سیر توسعه سازمان‌های خود را عهده‌دار هستند.

از این رو به رغم اهمیت روزافزون نقش اطلاع‌رسانی نتایج پژوهش‌های دانشگاهی و سازمانی در چرخه تولید دانش، هدف از کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی، بررسی شیوه‌های نوآورانه و ایده‌های جدید در حیطه‌های مختلف علوم و تکنولوژی و زمینه‌های بین‌رشته‌ای و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرآیند کاربرد آنها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی می‌باشد.

کنفرانس بین‌المللی نوآوری و علوم تکنولوژی، در واقع یک بستر بین‌المللی برای برقراری ارتباط برای تبادل آراء میان دانشگاهیان پیشرو، پژوهشگران فعال و پیشگامان صنعت، در مورد پیشرفت و تحقیقات اخیر است.

این کنفرانس در تاریخ ۲۳ مهرماه ۱۳۹۵ مطابق با ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶ در بارسلون اسپانیا با مشارکت و حمایت دو دانشگاه “Istanbul sabahattinzaim university” و “Kaunas university of Technology” ، پژوهشکده علوم زمین، انجمن علمی بازرگانی ایران، انجمن اقتصاد انرژی ایران و مجموعه بین‌المللی کارین برگزار می‌شود.

به دعوت کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، تمامی اساتید پژوهشگران و مسسوولان اجرایی می‌توانند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه‌های مرتبط است به صورت فردی با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

همچنین علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت‌کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.istconf.com مراجعه کرده و یا با شماره دبیرخانه ۸۸۵۵۲۰۵۳-۰۲۱ تماس بگیرند.