سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه از برگزاری ۹۰ دوره آموزشی برای ۱۷۰۰ نفر توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه در طول تابستان خبر داد و گفت:مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان دانشگاه علامه، شنبه ۲۷ شهریورماه برگزار می شود.

دانشگاه علامه

اسماعیل سنجری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه درطول تابستان بیش از ۹۰ دوره آموزشی در قالب کارگاه‌ و همایش برگزار کرد، افزود: به طورمیانگین هرماه ۳۰ عنوان دوره آموزشی برگزار شد. تعداد شرکت کنندگان دوره تابستان جمعا ۱۷۰۰ نفر بود که از این تعداد ۹۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی و ۸۰۰ نفر دانشجویان سایر دانشگاه‌ها و متقاضیان آزاد بودند.

وی ادامه داد: حدود دو سال از  آغاز فعالیت مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه می‌گذرد و چندین دوره مهارتی در زمینه‌های مختلف از جمله سبک زندگی، هویت ایرانی اسلامی و هنر برای دانشجویان و متقاضیان آزاد به اجرا در آمده است.

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان این دانشگاه در روز شنبه،۲۷ شهریورماه اظهار کرد: مراسم اختتامیه با حضور مسئولین وزارت علوم، دانشگاه علامه و قوه قضائیه و دانشجویان به منظور ارائه نتایج و دستاوردهای مرکز آموزش، اهداء گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان و تجلیل از استادان منتخب برگزار می‌شود.