دانشگاه علامه سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه گفت: در طول تابستان مرکز آموزش فرهنگی این دانشگاه حدود ۹۰ دوره آموزشی در قالب کارگاه، نشست تخصصی و همایش برگزار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، حسن ملکی با اشاره به برگزاری جشن اختتامیه مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: مراسم اختتامیه دوره‌های علمی و آموزشی مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه با هدف ارائه نتایج و دستاوردهای مرکز  ۲۷ شهریورماه در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در مرکز آموزش فرهنگی این دانشگاه به طور میانگین هر ماه ۳۰ عنوان دوره آموزشی برگزار شد و تعداد شرکت کنندگان دوره تابستان در کل هزار و ۷۰۰ نفر بوده که ۹۰۰ نفر آن از دانشجویان علامه طباطبایی و۸۰۰ نفر از خارج از این دانشگاه بود. 

معاون فرهنگی دانشگاه علامه تصریح کرد: دوره‌های مشترک خوبی با همکاری مرکز آموزش قوه قضائیه برگزار کردیم. برخی دانشگاه‌های مطرح به ما در خواست همکاری در برگزاری دوره‌های مشترک داده اند که این درخواست ها در حال پیگیری است.

ملکی با بیان اینکه معاونت فرهنگی نمی‌تواند آموزش‌های غیر مربوط به حوزه فرهنگی اجتماعی را دنبال کند، گفت: برای هرچیزی می‌توان آموزش گذاشت اما ابتدا باید وارد عرصه‌هایی شویم که به ماهیت فرهنگی اجتماعی ارتباط پیدا می‌کند.

وی اضافه کرد: کار در مرکز آموزش این دانشگاه بر سه محور مهارت‌های زندگی، امور هنری و هویت اسلامی ایرانی بنا شده است.