سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه تهران از آغاز مرحله دوم طرح مقاوم سازی ساختمان دانشکده دانشگاه تهران خبر داد.
حسن به نژاد معاون دانشجویی  دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:همزمان با پایان سال تحصیلی و از مرداد ماه سال جاری این طرح مقام سازی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران آغاز شد.
 وی ادامه داد:مرحله اول مقاوم‌سازی این ساختمان از شهریور سال ۹۴ و در آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود مجموع عملیات مقاوم‌سازی تا پایان تابستان ۹۶ به پایان می رسد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران بیان داشت:تعداد بسیاری از اتاق‌های این دانشکده مورد مقاوم سازی قرار می گیرد.و بنابراین با توجه به اتمام نرسیدن این طرح و شروع آغاز سال تحصیلی جدید برخی کلاس‌ها در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در محل دیگری خارج از دانشکده، برگزارمی شود.
به نژاد یادآور شد:اجرای این طرح مقاوم‌سازی ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، با حمایت وزارت علوم به‌منظور استحکام این ساختمان و افزایش مقاومت آن در برابر حوادث طبیعی و حفظ سرمایه‌های فرهنگی، ملی و انسانی انجام می‌شود.