سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه ایلام با حکم سید ضیاء هاشمی – معاون فرهنگی وزیر علوم – به عنوان دبیر نخستین سوگواره علمی فرهنگی اربعین دانشگاهیان معرفی شد.

ایستگاه دانشگاه ایلام

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر «محمد علی‌اکبری» در نشست روسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان‌های ایلام و خوزستان، اظهار کرد:ایلام دروازه‌ عتبات عالیات است و مردم استان در این زمینه سنگ تمام گذاشته‌اند و دانشگاه ایلام هم همگام با مردم در قالب‌های مختلف خدمات‌رسانی کرده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه نگاه دانشگاه و دانشجویان به این موضوع نگاه اداری صرف نیست و بسیاری از فعالیت‌ها از روی عشق به مکتب اهل بیت عصمت و طهارت صورت می‌گیرد، ادامه داد: ایلام در این برنامه‌ها نقش‌آفرینی کرده به گونه‌ای که دراعزام اردوهای راهیان نور موفق عمل کرده و در برگزاری اردوهای راهیان‌نور با هماهنگی خوبی وارد شده است.

رییس دانشگاه ایلام ادامه داد: مرز مهران به دلیل امنیت و نزدیکی همچنان مرز اول مورد استقبال زائران است و این موضوع نئیز نقش دانشگاهیان و دانشجویان را در ارتباط با وظیفه بزرگ اربعین بیشتر می‌کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا در این نشست که با حضورمعاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، با حکم «سیدضیاء هاشمی» معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، دکتر «محمد علی‌اکبری» – رییس دانشگاه ایلام به عنوان دبیر نخستین سوگواره علمی فرهنگی اربعین دانشگاهیان منصوب شد.