دانشکده حقوق سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مرحله دوم طرح مقاوم ‌سازی ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران آغاز شده است و برخی کلاس‌های این دانشکده  در سال تحصیلی جدید در محلی خارج از این دانشکده برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه تهران، مرحله دوم طرح مقاوم‌سازی ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران که از قدیمی‌ترین ساختمان‌های این دانشگاه‌است، از مرداد ماه سال جاری همزمان با تعطیلات تابستانی آغاز شده است.

مرحله اول مقاوم‌سازی این ساختمان از شهریور سال ۹۴ و در ضلع جنوبی ساختمان آغاز شده بود و پیش‌بینی می‌شود مجموع عملیات مقاوم‌سازی تا پایان تابستان ۹۶ به اتمام برسد.

تعداد بسیاری از اتاق‌های این دانشکده مورد مقاوم سازی قرار خواهد گرفت، بنابراین برخی کلاس‌ها در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در محل دیگری خارج از دانشکده، برگزار خواهد شد.

طرح مقاوم‌سازی ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، با حمایت وزارت علوم به‌منظور استحکام این ساختمان و افزایش مقاومت آن در برابر حوادث طبیعی و حفظ سرمایه‌های فرهنگی، ملی و انسانی انجام می‌شود.