سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، ۱۶ تا ۱۸ آذرماه امسال به همت برگزار می‌شود.

انرژی تجدیدپذیر

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر در ایران به عنوان کشوری در حال توسعه و دارای اقتصاد مبتنی بر نفت امری دشوار و زمان‏بر بوده که نیازمند همکاری تمام بازیگران داخلی و بین‌المللی است؛ البته در سال‌های اخیر، توجه مناسبی به حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور در بین سیاستگذاران، صنعتکاران، دانشگاهیان و پژوهشگران شده است.

در این راستا، انجمن حمایت از انرژی‌های تجدیدپذیر ایران به منظور جلوه دادن عزم ملی ایران در توسعه، ایجاد تصویر باثبات و برنامه‌ریزی شده برای سرمایه‌گذاران، هماهنگ‌سازی و هدایت کلان تعاملات بین‌المللی کشور و آگاهی‌بخشی شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی نسبت به ابعاد مختلف فضای سرمایه‌گذاری و پتانسیل شرکت‌های داخلی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر اقدام به برگزاری کنفرانس بین‌المللی در این حوزه کرده است.

این کنفرانس با پشتیبانی سازمان‌های اصلی مرتبط در کشور همچون ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان انرژی‌های نو ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران برگزار می‌شود.