نشست فرماندهان بسیج دانشگاه ها سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – جلسه فرماندهان بسیج دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهر تهران در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه تهران، جلسه هم‌اندیشی فرماندهان بسیج دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تهران به میزبانی حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران برگزار شد.

در این جلسه هم‌اندیشی که به مناسبت تبیین برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس برگزار شد، جواد عزیزی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران از برگزاری همایش بزرگ بسیجیان وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و مراکز آموزش عالی در هفته دفاع مقدس در دانشگاه تهران خبرداد.

مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران نیز در این جلسه گفت: شهدا ضامن امنیت کشور بوده و هستند.

وی با بیان رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس افزود: برای اعتلای نام شهدا در قله رفیع دانشگاه‌ها باید کار و تلاش مضاعف صورت گیرد و بیش از گذشته به فضاسازی فرهنگی برای تنویر افکار شهدا و القای تفکر آنان به ‌خصوص در نسل جوان و دانشجویان پرداخت.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت تابعه وزارت علوم، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در تغییر فضای دانشگاه‌ها نقش بسزایی دارند.