سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- مدال آوران المپیک ۲۰۱۶ ریو و داوران بین المللی فوتبال کشور با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی تقدیر می شوند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پنج مدال آور دانشگاه آزاد اسلامی در المپیک ۲۰۱۶ ریو به همراه بهداد سلیمی، مجتبی عابدینی و داوران بین المللی فوتبال کشور که مسابقه فینال فوتبال مردان المپیک ریو را قضاوت کردند، با حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
از هشت مدال آور المپیکی ایران، پنج مدال آور دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بودند و بنا بر مصوبه هیات رئیسه دانشگاه، جوایز ویژه دانشگاه شامل حذف کامل شهریه مقطع تحصیلی، ارائه تسهیلات برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر، ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی و امکان استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی برای آنان در نظر گرفته شده است.
به دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، جوایز مجتبی عابدینی و بهداد سلیمی که به دلیل ناداوری ها، از دستیابی به مدال بازماندند، معادل مدال آوران در نظر گرفته شده است.
علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان به همراه محمدرضا منصوری و رضا سخندان به عنوان کمک داور، که فینال فوتبال مردان المپیک ۲۰۱۶ ریو را قضاوت کردند، از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی هستند که در این مراسم از آنها نیز تقدیر خواهد شد.