اردوی جهادی خواهران سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد دزفول گفت: امسال اردوی جهادی خواهران در راستای اقتصاد مقاومتی، برای زنان و دختران روستا اشتغالزایی ایجاد می کنند.

فاطمه ظهیری خامنه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اردوی جهادی بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد دزفول گفت: سال های قبل اردوهایی که برگزار شده بود، بیشتر جنبه عمرانی داشته و به ساخت و ساز مدرسه و مسجد اختصاص داشت.

وی ادامه داد: برهمین اساس بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد دزفول تصمیم گرفت، امسال در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاوتی پرداخته و برای زنان و دختران روستا اشتغال زایی ایجاد کند.

مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد دزفول افزود: بنابراین برنامه بسیج خواهران، برنامه فرهنگی، علمی و آموزشی، بهداشتی، اشتغال زایی با هدف اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به این مساله که سه روستای دزفول تحت عنوان وحدت، بازارگه و باغچبان تحت پوشش برنامه های بسیج خواهران قرار خواهند گرفت، برای همین به زنان و دختران هر سه روستا اعلام شده تا در یک محل جمع شده و از مهارت های اشتغال زایی که ارایه می شود استفاده کنند.

مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد دزفول ادامه داد: بعد از ارایه مهارت های لازم به زنان روستا هر ماه به صورت مرتب به آنان مراجعه کرده و هم مهارت های سطح بالا را ارایه می دهیم و هم محصولات دست ساز آنها را برای فروش به بازار می بریم و برای فروش محصولات بعدی پل ارتباطی بین فروشنده و خریدار ایجاد می کنیم.

وی افزود: این اردو از فردا ۲۴ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۶ شهریورماه ادامه خواهد داشت.