سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش ازتاریخ برگزاری صد و دهمین آزمون زبان پیشرفته خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: صد و دهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۶/۲۵ به طور همزمان در ۱۷ شهرستان مختلف کشور شامل شهرستان های: اصفهان، آمل، بیرجند، بندرعباس، تبریز، تهران، رشت، چابهار، زاهدان، زنجان، شیراز، قم، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد و یزد برگزار می شود.
وی ادامه داد: برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۵/۶/۲۳ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.
توکلی ابراز داشت: بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.
وی تاکید کرد:چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۶/۲۴ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
توکلی تصریح کرد: واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۵/۶/۲۴ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.