مراسم ازدواج دانشجویی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی همزمان با عید سعید قربان، از امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ماه آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، مراسم ازدواج دانشجویی با هدف ازدواج درون دانشجویی، آسان، بهنگام و پایدار برگزار می شود.

ثبت‌نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی از امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا ۳۰ مهر ۹۵ ادامه خواهد داشت.

تاریخ عقد مجاز دانشجویی برای ثبت نام دراین دوره ۹۴/۷/۱ تا ۹۵/۷/۳۰ خواهد بود.

 در ازدواج دانشجویی دوره گذشته ۲۲ هزار زوج ثبت‌نام کردند که ۶۵۰ زوج از میان اساتید بودند.

سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.nahad.ir فعال شده است و دانشجویان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به آن مراجعه کنند.

جامانده های نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی که تاریخ عقد آنها اول مهر ۹۳ تا اول مهر ۹۴ بود نیز در صورتی که یکی از زوجین در حال حاضر دانشجو باشد می توانند در این دوره ثبت نام کنند و در صورت اختصاص سهمیه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی، آنها نیز از این سفر معنوی استفاده خواهند کرد.

در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند فقط یکی از آنها می توانند به عنوان داوطلب اصلی اقدام به ثبت نام کنند. دانشجویان باید پس از ثبت نام، مدارک لازم را جهت تایید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتر استانی مربوطه ارائه کنند.

به دانشجویانی که امسال در ازدواج دانشجویی ثبت نام می کنند سه بسته آموزشی بسته شماره یک (قبل از اعزام به مشهد و از طریق سایت ازدواج دانشجویی یا مرکز آموزش مجازی نهاد)، بسته شماره دو (در زمان حضور در مشهد در غالب کارگاه های آموزشی و به صورت حضوری)، بسته شماره سه (بعد از پایان سفر مشهد و از طریق سایت ازدواج دانشجویی یا مرکز آموزش مجازی نهاد) داده می شود.

داوطلبینی که از بسته های آموزش مجازی استفاده و در آزمون نهایی آن شرکت کنند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای از قبیل کمک هزینه سفرهای زیارتی، سه روز اقامت رایگان در مشهد مقدس و … اهدا خواهد شد.

اعزام زوج های دانشجو بر اساس استان و دانشگاه از ۲۳ دی ۹۵ به مشهد مقدس آغاز می شود.