تجمع اعتراضی دانشجویان تربیت مدرس سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – در نشست مشترک مسئولان دانشگاه تربیت مدرس و دانشجویان معترض به سنوات مقرر شد طرح بازنگری کاهش شهریه دانشجویان سنواتی برای ارائه در هیات امنا دانشگاه آماده شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه تربیت مدرس نشست مشترک معاونان دانشگاه تربیت مدرس و دانشجویان دارای سنوات تحصیلی برگزار شد.

در این نشست مقرر شد که دانشجویان ترم ۵ ارشد و ترم ۹ دکتری کاربرگ طراحی شده برای درخواست سنوات تحصیلی را تکمیل و آن را برای موافقت به رایانامه معاونت دانشجویی ارسال کنند.

همچنین تا زمان آماده شدن سیستم صندوق رفاه، پرداخت‌های دانشجویان ترم ۵ ارشد و ترم ۹ به تعویق خواهد افتاد.

در این نشست تاکید شد، قیمت غذا برای دانشجویان ترم ۵ ارشد و ترم ۹ دکتری از میان هزینه‌های اعلام شده برای غذا (کم‌هزینه، متوسط هزینه و پرهزینه) در بخشنامه ۲۰ شهریورماه صندوق رفاه برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵، کمترین هزینه یعنی ۲ هزار و ۴۷۰ تومان از دانشجویان دریافت خواهد شد.

در این نشست مقرر شد، در خصوص شهریه سنوات، معاونت آموزشی، طرح بازنگری کاهش شهریه دانشجویان سنواتی را برای طرح در هیات امنا آماده کند.

همچنین براساس مباحث مطرح شده در این نشست، تا زمان تصویب نهایی این طرح میزان شهریه به همان میزان طرح بازنگری شده برای دانشجویان محاسبه می‌شود.