تفاهم نامه دانشگاه فردوسی مشهد سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه فردوسی مشهد و وزارت کشور تفاهم نامه ای با محوریت همکاری علمی و آموزشی امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه فردوسی مشهد، این تفاهم نامه میان محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و اصغر افتخاری رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور به امضا رسید.

در این تفاهم نامه زمینه ایجاد همکاری در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی با در نظر گرفتن تمامی امکانات طرفین اعم از فناوری های موجود، منابع مالی، داده ها و اطلاعات و نیروی انسانی فراهم می شود.

برای اجرا شدن مفاد این تفاهم نامه مقرر شد تا کارگروه هایی متشکل از نمایندگان دو طرف برای تصمیم گیری، برنامه ریزی و اجرایی شدن اهداف تفاهم نامه تشکیل شود.

دانشگاه فردوسی مشهد با توجه به ظرفیت های علمی و پژوهشی خود از نظر اساتید متخصص و مجرب، امکانات آزمایشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه های علمی و عملی مختلف اقدام به همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی در بخش های مختلف در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری، فرهنگی و اجتماعی کرده است.