سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – با آغاز ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع- علمی کاربردی، فرصت تحصیل در رشته هتلداری و گردشگری در مرکز آموزش عملی- کاربردی صنایع دستی اردبیل برای متقاضیان این دو رشته فراهم شده است.

کلاس دانشگاه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مهدی جهاندیده رئیس مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل با اعلام این خبر گفت: امسال در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو رشته هتلداری و گردشگری جذب دانشجو خواهیم داشت که با توجه به پتاسیل گردشگر پذیر بودن استان اردبیل در توسعه آموزش های مهارتی صنعت توریسم می تواند تاثیرات بسزایی داشته باشد.

مهدی جهاندیده ادامه داد: پذیرش در دو رشته مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری بدون کنکور و آزمون بوده و متقضایان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش یا مراجعه حضوری به مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل اقدام به ثبت نام نمایند.

 وی  با اشاره به نقش مرکز آموزش علمی- کاربردی صنایع دستی اردبیل در ارائه آموزش های دانشگاهی به فعالان و شاغلان بخش توریسم گفت: در ۱۳ سال گذشته این مرکز با ارائه رشته‌های مرتبط با صنعت توریسم توانسته فارغ التحصیلان خوبی را به بازار کار مرتبط معرفی نماید که تاثیر آنها در مراکز اشتغالشان مشهود و قابل تحسین است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، فارغ‌التحصیلان مدیریت هتلداری می‌توانند در زمینه‌های تخصصی صنعت هتلداری مانند واحدهای پذیرایی و اقامتی، مؤسسات ملی و جهانگردی، شرکت‌های حمل و نقل هوایی و دیگر زمینه مرتبط فعالیت کنند.