سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از ارسال ۴۶ عنوان پایان‌نامه مرتبط با حوزه اعتیاد پژوهی به کتابخانه مرکزی اردبیل خبر داد.

پایان نامه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، رباب عزیزخانی با بیان اینکه این پایان‌نامه‌ها توسط شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و جهت استفاده پژوهشگران به کتابخانه مرکزی اردبیل ارسال شده‌اند، اضافه کرد: پایان‌نامه‌های مذکور با تمرکز روی مباحثی همچون شیوه‌های مؤثر ترک اعتیاد، پیشگیری از اعتیاد، راه‌های مبارزه با کاشت محصولات مخدر و مبارزه با خرید و فروش این مواد نوشته شده‌اند، افزود: پایان نامه‌های ارسال شده می‌توانند در مطالعات پژوهشگران حوزه مبارزه با مواد مخدر به عنوان منابع مرجع و رفرنس‌های علمی مورد مراجعه قرار گیرند.

وی، تقویت و غنی‌سازی بخش اعتیاد پژوهی کتابخانه مرکزی اردبیل را از جمله اولویت‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان عنوان و تصریح کرد: در بازدید سال پیش آقای جزینی، قائم مقام وزیر کشور در ستاد مبارزه با مواد مخدر ، ایشان نیز ضمن استقبال از راه اندازی این مجموعه، قول حمایت از بخش اعتیاد پژوهی را به ما دادند.

وی، همچنین با تقدیر از همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص تقویت منابع بخش اعتیاد پژوهی، در خصوص گسترش این همکاری‌ها اظهار امیدواری کرد.