حوزه علوم اسلامی خواهران سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – یک مرکز اسلامی زبان ، وابسته به حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دوره‌های زبان انگلیسی با رویکرد متون اسلامی برگزار می کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، یک مرکز اسلامی زبان، وابسته به حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با هدف گسترش بانوان مبلغ زبان‌دان، دوره‌های زبان انگلیسی با رویکرد متون اسلامی برگزار می کند.

در این مرکز دوره‌های زبان انگلیسی با رویکرد متون اسلامی شامل متون آشنایی با سیره معصومین(ع)، عقاید اسلامی، امامت و ولایت در پنج سطح  Basic  Elementary , Pre-Intermediate , Intermediate , Upper Intermediate  به علاقمندان ارائه می شود.

این دوره های آموزشی به صورت پودمانی ویژه فارغ التحصیلان و دانش پژوهان حوزه های علوم اسلامی دانشگاهیان ارائه می شود، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، نیمی از زمان آموزش این دوره‌ها نیز به آموزش زبان انگلیسی بر پایه کتاب‌های عمومی زبان انگلیسی اختصاص یافته است.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر با این مرکز آموزش زبان می توانند به سایت kawtharcenter.ir  یا fatemisister.hodat.ir مراجعه کنند.