سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اسامی برگزیدگان سی و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویی کشور در مراسم اختتامیه این جشنواره اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، صبح امروز در مراسم اختتامیه سی و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویی کشور اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات در رشته‌های هنری و ادبی به شرح زیر اعلام شد:

برگزیدگان رشته مقاله (در بخش پژوهشی)

رتبه اول: فاطمه حاجی اکبر از دانشگاه کاشان

رتبه دوم:  محمدتقی شاکر  از دانشگاه معارف اسلامی قم

رتبه سوم  سعید یداللهی  از علامه دهخدای قزوین

برگزیدگان رشته تلخیص کتاب (در بخش پژوهشی)

رتبه اول:  بهاره فرزانه از موسسه آموزش عالی طبرستان

رتبه دوم: زهرا عباسلو و نگار بختیاری از دانشگاه ایوانکی

رتبه سوم«  معصومه باغگلی از دانشگاه شهید باهنر کرمان

برگزیدگان رشته بررسی و نقد کتاب (در بخش پژوهشی)

رتبه اول: فاطمه سادات علوی علی آبادی از دانشگاه مذاهب اسلامی

رتبه دوم: اعظم سادات شبانی از دانشگاه الزهرا

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته  وبلاگ‌نویسی (در بخش فناوری)

هیچ وبلاگی حائز رتبه نخست نشد.

رتبه دوم: جعفر دیوانبگی از دانشگاه محقق اردبیلی

رتبه سوم:  زینب محمدی از دانشگاه تهران

برگزیدگان رشته تولید نرم‌افزار (در بخش فناوری)

رتبه اول: اسماعیلعظیمی از دانشگاه تربیت مدرس

رتبه دوم: زهراجعفریفرد از دانشگاه کاشان

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته داستان‌نویسی (در بخش ادبی)

رتبه اول:  الهام توکل از دانشگاه صنعتی اصفهان

رتبه دوم: راضیه طهماسبی از دانشگاه صنعتی کرمانشاه

رتبه سوم: زهرا صفایی‌زاده از دانشگاه هنر تهران

برگزیدگان رشته شعر (در بخش ادبی)

رتبه اول: سمیه یزدی از موسسه آموزش عالی صبح صادق

رتبه دوم: علی بابایی از دانشگاه ایوانکی

رتبه سوم: فاطمه نوری احمدآبادی از دانشگاه یزد

برگزیدگان رشته نمایشنامه نویسی(در بخش ادبی)

هیچ اثری حائز رتبه نخست نشد.

هیچ اثری حائز رتبه دوم نشد.

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته تواشیح (در بخش هنری)

رتبه اول: گروه تواشیح ثامن الحجج از دانشگاه یزد

رتبه دوم: گروه تواشیح آیات الرحمن از دانشگاه نوشیروانی بابل

این بخش رتبه سوم ندارد.

برگزیدگان رشته  تذهیب (در بخش هنری)

رتبه اول: میلاد رفیعی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز

رتبه دوم: سمانه جمشیدی نیا (دوم مشترک) از دانشگاه هنر تهران

رتبه دوم: سمانه شانه ساز (دوم مشترک) از دانشگاه هنر اصفهان

رتبه سوم: وحید احمدیان (سوم مشترک) از دانشگاه تربیت مدرس تهران

رتبه سوم: هیلا محمدی (سوم مشترک) از دانشگاه سمنان

برگزیدگان رشته طراحی پوستر (در بخش هنری)

هیچ اثری حائز رتبه اول نشد.

رتبه دوم: شیده هاشمی از دانشگاه ایوانکی

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته معرق و منبت (در بخش هنری)

رتبه اول: باقر عزیزپور از دانشگاه هنر اصفهان

رتبه دوم: وجیهه شبانیان از دانشگاه هنر اصفهان

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته خوشنویسی (در بخش هنری)

رتبه اول: ثریا محمدی از دانشگاه هنر اصفهان

رتبه دوم: مهدی زنگانه از دانشگاه هنر تهران

رتبه سوم:  الهه اسکندرزاده از دانشگاه ایوانکی

برگزیدگان رشته  نقاشی(در بخش هنری)

رتبه اول: میر مهدی سیدی از دانشگاه هنر تهران

رتبه دوم: طیبه تطهیری مقدم از دانشگاه هنر تهران

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته تصویرگری آیات و قصص قرآنی (در بخش هنری)

رتبه اول: فاطمه رضایی حسن آبادی از دانشگاه هنر اصفهان

هیچ اثری حائز رتبه دوم نشد.

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته  عکس(در بخش هنری)

رتبه اول: سعید دهقان از دانشگاه صنعتی کرمان

رتبه دوم: رضا نیکبخت از دانشگاه کردستان

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

برگزیدگان رشته نماهنگ(در بخش هنری)

رتبه اول: علیرضاصفری از دانشگاه اراک

رتبه دوم: محمدهادی اسماعیل بیگ از دانشگاه لارستان

رتبه سوم: محمدکیخا از دانشگاه سیستان‌وبلوچستان

برگزیدگان رشته فیلم کوتاه(در بخش هنری)

رتبه اول:  علیرضادهقان از دانشگاه هنر تهران

رتبه دوم: فریبا زنگنه 

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.