سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی لکوکاپ همراه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز و شهدای مدافع حرم در مازندران برگزار می‌شود.

لکوکاپ

علی معتمدزادگان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای کمک به توسعه فناوری‌های دانش آموزی، دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی لکوکاپ همراه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و شهدای مدافع حرم در مازندران برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ملی یونسکو و به منظور شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان کشور و پرورش خلاقیت و تجربه کار گروهی در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری در سالن فرهنگی ورزشی فجر سپاه کربلا مازندران برگزار خواهد شد.

معتمدزادگان عنوان کرد: این مسابقات که یکی از بزرگترین جشنواره‌های دانش آموزی کشور در این حوزه به شمار می رود، با حضور بیش از ۱۰۰۰ تیم از سراسر کشور در رشته‌های رباتیک، پل ماکارونی، هوافضا، محاسبات ذهنی، علوم آزمایشگاهی و مزرعه فکر در تمامی مقاطع تحصیلی برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: زمان بازدید ۱۹ شهریور ماه ساعت ۹ تا ۱۶ عصر در مجتمع فرهنگی ورزشی فجر سپاه کربلا، سالن ورزشی غدیر و اختتامیه نیز همان روز ساعت ۱۷ در مجتمع فرهنگی ورزشی فجر سپاه کربلا، سالن آمفی تئاتر مرکز امامت برگزار می‌شود.