سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: هرگونه افزایش شهریه صرفا بر اساس مصوبات هیات امنا تعیین می شود و خارج از این مصوبات هیچگونه مبلغ اضافی دریافت نخواهد شد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا از دانشگاه پیام نور، فیصل حسنی افزود: تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور با پرداخت صرفا شهریه ثابت می توانند نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.
وی ادامه داد: تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور طبق مصوبه وزارت علوم در ابتدای هر سال مبلغ ۳۵۰ هزار ریال بابت فعالیت های فرهنگی پرداخت می کنند.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور ادامه داد: طی روزهای گذشته نیز دانشجویان این دانشگاه باید این مبلغ را همراه با شهریه ثابت برای انتخاب واحد پرداخت می کردند اما برای رفاه حال دانشجویان اکنون امکانی فراهم شده تا بتوانند صرفا با پرداخت شهریه ثابت انتخاب واحد کنند.
وی درخصوص افزایش شهریه دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور هرگونه افزایش در شهریه خود را صرفا بر اساس مصوبات هیات امنا تعیین می کند و خارج از این مصوبات هیچ گونه مبلغ اضافی دریافت نمی کند.

** زمان شروع کلاس های دانشگاه شهیدبهشتی تغییر کرد
براساس مصوبه هیات رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، زمان شروع کلاس های دانشجویان مقطع کارشناسی ۹۴ و ماقبل تغییر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، به منظور کاهش فاصله در تاریخ شروع کلاس های درس دانشجویان کارشناسی ۹۴ و ماقبل، با تاریخ شروع کلاس های ورودی های جدید سال ۹۶ – ۹۵، هیات رئیسه دانشگاه مقرر کرد تاریخ شروع کلاس های کارشناسی ۹۴ و ماقبل تغییر کند.
بنابراین، تاریخ شروع کلاس دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال ۹۴ و ماقبل از روز شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه به روز شنبه ۲۷ شهریور ماه تغییر کرد.
با توجه به تغییر مذکور، تاریخ حذف و اضافه در مقطع کارشناسی نیز به روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم مهرماه تغییر یافت.

** اعلام شهریه دوره های ارشد و دکتری پردیس خودگردان دانشگاه علامه
میزان کل شهریه دوره های کارشناسی ارشد و دکتری پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ اعلام شد.
میزان کل شهریه های دانشجویان مقطع دکتری ورودی سال های ۹۴ و ۹۵ دوره های دکتری پردیس های خودگردان این دانشگاه ۶۰ میلیون تومان و شهریه هر نیمسال به صورت ثابت برای این دانشجویان ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.
همچنین میزان کل شهریه های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه برای دانشجویان ورودی سال های ۹۴ و ۹۵ دانشگاه علامه طباطبایی ۲۰ میلیون تومان و شهریه هر نیمسال تحصیلی به صورت ثابت برای این دانشجویان چهار میلیون تومان تعیین شده است.