سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه سیستان وبلوچستان گفت: با برگزاری مرحله کشوری جشنواره دانشجویی قرآن و عترت، فضای دانشگاه و شهر زاهدان با عطر قرآن معطر شده است.

مراسم جزء خوانی قرآن کریم - حسنیه اعظم زنجان
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر بندانی صبح امروز در آیین افتتاحیه سی و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت که به میزبانی دانشگاه سیستان وبلوچستان در تالار فردوسی زاهدان به مدت سه روز  در حال برگزاری است، در سخنانی اظهار کرد: برگزاری جشنواره قرآن نشانگر توفیقی است که خدا نصیب استان سیستان وبلوچستان و این دانشگاه کرده و خرسندیم که در این رویداد بزرگ قرآنی میزبان دانشجویان کشور هستیم.
وی با بیان اینکه این جشنواره حس خوبی در دل جوانان که سرمایه های این کشور و دانشگاه‌ها هستند ایجاد خواهد کرد، افزود: قرآن چراغ هدایت است و با بکارگیری تعالیم آسمانی و مفاهیم قرانی به عنوان کتابی که سرمشق زندگی است می توان در راه درست قدم برداشت.
دکتر بندانی عنوان کرد: قرآن همیشه زنده و جاوید خواهد بود و در هر دورانی نیاز بشر است و عمل به آن موجب تعالی اخلاقی انسان ها خواهد شد و هرچه دلها با قرآن انس و الفت بیشتری گیرد به اخلاق انسانی نزدیک‌تر خواهیم شد.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مرحله کشوری سی و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت با شرکت ۴۰۰ دانشجوی نخبه قرآنی از امروز چهارشنبه ۱۷ شهریور به میزبانی دانشگاه سیستان وبلوچستان کار خود را شروع کرده که در بخش کتبی ۱۳۹ نفر  57 نفر از برادران و ۸۲ نفر از خواهران شرکت دارند، در بخش شفاهی نیز ۱۶۹ قاری شامل ۸۶ خواهر و ۸۳ برادر شرکت می‌کنند و از مجموع برندگان این بخش و برندگانی که آثارشان داوری شده است در روز اختتامیه تجلیل می‌شوند.