سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: بر این اساس در سال گذشته بیش از ۴ میلیارد تومان تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی خریداری شده است.

آزمایشگاه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تجهیز آزمایشگاه‌های این واحد دانشگاهی، افزود: در سال گذشته بیش از ۴ میلیارد تومان تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی واحد علوم و تحقیقات خریداری شد.

وی تاکید کرد: خرید، تکمیل و تجهیز بیشتر آزمایشگاه‌های تخصصی از برنامه‌های سال جاری معاونت پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی است.

مدرسی معیار انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال‌ها را توانمندیهای دانشجو و اولویت‌های علمی کشور دانست و یادآور شد: اساتید راهنما باید ضمن هدایت دانشجویان در انتخاب موضوعی کاربردی و دانش بنیان، با کنترل دقیق، در روند تدوین و تصحیح پروپوزال و رساله دانشجویان موثر باشند.

معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات از اعضای هیات علمی و مدیران گروه‌ها خواست تلاش خود را در تالیف و انتشار کتب مرجع با توجه به ظرفیت موجود این واحد دانشگاهی از نظر برخورداری از اساتید مطرح کشور، به کار گیرند و افزود: ارتقای سطح اجرای پروژه‌های برون دانشگاهی از طریق امضا تفاهم نامه‌ها با ارگان‌های مختلف و بهره گیری از ایده پردازی‌های دانشجویان در شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار این معاونت قرار دارد.