سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان از انعقاد یک تفاهم‌نامه مشترک بین این پارک و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان خبر داد.

کسب و کار

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا اصغری در حاشیه آیینی که به همین مناسبت برگزار شد با اعلام این خبر اظهار کرد: براساس مفاد این تفاهم‌نامه مشترک که به امضای مدیران ارشد این دو دستگاه رسیده”مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا” در سمنان ایجاد می‌شود.

وی تصریح کرد: این مرکز برای حمایت از کسب و کارهای فعال در حوزه‌ ICT فعالیت خواهد کرد و حمایت‌های مالی و معنوی مناسبی از واحدهای فناور مستقر در آن صورت خواهد گرفت.

مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان افزود: هدف از راه‌اندازی این مرکز شناسایی تمام فعالین کارآفرین استان و ایجاد تعامل سازنده و هم‌افزا بین اعضای زیست‌بوم کارآفرینی استان، شناسایی، تجمیع و تخصیص منابع استان برای آموزش، رشد و توسعه کسب و کارهای نوپای محلی، جذب حمایت کسب و کارهای توسعه‌ یافته استان برای سرمایه‌گذاری و تخصیص امکانات به کسب و کارهای نوپای محلی و تسهیل ایجاد و رشد کسب و کارهای نوپای محلی برای حفظ سرمایه‌های انسانی استان است.