سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به انتخاب واحد دانشجویان ورودی ۹۴ و ماقبل آن تا ۱۶ شهریوماه، گفت: انتخاب واحد دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی به‌صورت اینترنتی در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریورماه انجام می‌شود.

1410951867999_87198.jpg

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا ، دکتر عبدالله پارسا دراین‌باره بیان کرد: بر اساس تقویم زمانی مشخص‌شده زمان انتخاب واحد برای دانشجویان ورودی سال‌های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ به ترتیب روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ شهریورماه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی تا ۱۷ شهریورماه فرصت دارند برای انجام امور ترخیص از خدمت و نظام‌وظیفه به واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه کنند. انتخاب واحد دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی به‌صورت اینترنتی در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریورماه انجام می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: همچنین این دانشجویان باید در روزهای۲۱، ۲۳ و ۲۴ شهریورماه مدارک خود را به‌صورت حضوری به دانشگاه تحویل دهند؛ ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود نیز پس از اعلام نتایج آزمون انجام خواهد شد.

پارسا با بیان این‌که در مجموع ۱۳ هزار و ۳۱۴ دانشجو در رشته‌های مختلف دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت: در حال حاضر ۱۸۳ نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته، ۶ هزار و ۲۰۳ نفر در مقطع کارشناسی، ۲ هزار و ۵۷۴ نفر در مقطع کارشناسی ارشد، ۱۳۶ نفر در مقطع دکتری حرفه‌ای و یک هزار و ۸۷ نفر در مقطع دکتری تخصصی دوره‌های روزانه در حال تحصیل هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: در دوره‌های شبانه نیز ۳۲ نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته، ۲ هزار و ۹۴ نفر در مقطع کارشناسی، ۴۴۲ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۴۵ نفر در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند.

پارسا عنوان کرد: پردیس بین‌الملل دانشگاه نیز با ۳۰۹ دانشجوی مقطع ارشد و ۱۰۸ دانشجوی مقطع دکتری تخصصی در حال فعالیت است و در مجموع ۳۲۱ رشته و ۳۵ گروه تحصیلی در دانشگاه وجود دارد.