سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – در اولین نشست هیأت امنای «بنیاد خیرین مدرس» دانشگاه تربیت مدرس، متن نهایی اساسنامه این بنیاد به تصویب هیأت امنا رسید.

دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، اولین نشست هیأت امنای «بنیاد خیرین مدرس» با حضور حجت‌الاسلام‌ سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌ رییس سابق مجلس شورای اسلامی، حبیب‌الله بوربور، معاون وزیر دادگستری، دکتر محمدتقی احمدی رییس دانشگاه، دکتر محسن محمدزاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی، دکتر جعفر توفیقی و دیگر اعضای هیأت امنا و جمعی از معاونان و اعضای هیأت علمی دانشگاه چهاردهم شهریور ماه در دفتر معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

این نشست به منظور بررسی نهایی آیین‌نامه و اساسنامه این تشکل خیری انجام شد و پس از شنیدن نظر حاضران، آخرین اصلاحات بر روی اساسنامه اولیه انجام گرفت و متن نهایی اساسنامه به تصویب هیأت امنا رسید.

هدف از تأسیس «بنیاد خیرین مدرس»، ارتقای سطح علمی دانشگاه با استفاده از خیرین فعال در این حوزه عنوان شده است و بر اساس نظر اعلام شده از سوی هیات امنای این بنیاد، شناسایی و ساماندهی کمک‌های خیرین در داخل و خارج کشور، بازوی تحقق این هدف خواهد بود.

همچنین فعال‌کردن افراد نیکوکاری که دغدغه مسائل علمی و دانشگاهی را دارند، یکی از ابزارهای «بنیاد خیرین مدرس» برای رسیدن به چشم‌اندازهای علمی کشور عنوان شده است.

دانشگاه تربیت مدرس در کنار تأسیس بنیاد خیرین مدرس، عضو مجمع خیرین کشور است که از پویایی این دانشگاه برای سرعت بخشیدن به بهبود وضعیت علمی دانشگاه خبر می‌دهد.

اعضای هیأت امنای «بنیاد خیرین مدرس» متشکل از سید محمدحسن ابوترابی‌فرد، دکتر محمدتقی احمدی، حبیب‌الله بوربور، دکترجعفر توفیقی، دکتر ابراهیم عزیزی، دکتر محسن محمدزاده و دکتر سیدعباس موسوی رهپیماست.