سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: فیلم های سینمایی مجاز در سطح دانشگاه های کشور برای دانشجویان به نمایش گذاشته می شود.

پی اچ دی آزمون : فضل الله ایرجی کجوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: پخش فیلم های سینمایی در دانشگاه ها به افزایش اطلاعات دانشجویان از مسایل مختلف و روز جامعه کمک می کند.
وی درباره برگزاری کنسرت برای دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه ها ، اظهار کرد: برای ورود دانشجویان سال تحصیلی ۹۵ که در دانشگاه ها پذیرفته شده اند، جشنی برگزار خواهد شد و ما تاکنون کنسرت نداشتتیم.
ایرجی، توسعه برنامه های فرهنگی را از اولویت های سال ۹۵ دانست و ادامه داد: توسعه برنامه و فعالیت های فرهنگی میان دانشجویان در زمینه مسایل مختلف از بسیاری آسیب ها پیشگیری می کند.
وی با اشاره به اینکه وزارت علوم نسبت به گسترش اردوهای دانشجویی توجه ویژه ای دارد، گفت: یکی از به یادماندنی ترین خاطرات دانشجویان، اردوهای دانشگاهی است و هرکدام از آنها ایران گردی، راهیان نور و جهادی تاثیر خاص خود را بر دانشجویان می گذارد.