سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سرپرست مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی از عضویت این مرکز در کنسرسیوم محتوای ملی خبر داد.

جهاددانشگاهی
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، فاطمه عظیم زاده سرپرست این مرکز با بیان این خبر افزود: این مرکز بر اساس تفاهم نامه منعقد شده برای مدت ۵ سال به عنوان عضو این کنسرسیوم فعالیت خواهد کرد.
عظیم زاده ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه ای که میان موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به عنوان دبیرخانه کنسرسیوم محتوای ملی و مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی منعقد شد، مقرر شد این مرکز به عنوان عضو، فعالیت خود را در راستای اصول و چشم اندازهای کنسرسیوم آغاز و همسو با سایر اعضا در جهت پیشبرد اهداف آن اقدام کند.
سرپرست مرکز اطلاعات علمی افزود: کنسرسیوم محتوای ملی که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده با هدف تامین دسترسی پژوهشگران به منابع دیجیتال مورد اطمینان در وب مجموعه ای از نهادهای تولید کننده محتوا را گرد هم آورده است.
عظیم زاده با اشاره به نقش و جایگاه مرکز اطلاعات علمی در این کنسرسیوم خاطرنشان کرد: وجود گنجینه ارزشمندی از منابع علمی طبقه بندی شده در حوزه های تخصصی مختلف در تارگاه SID زمینه مناسبی را برای پژوهشگران فراهم کرده تا با دسترسی آسان به این منابع و استفاده از آن نیازهای علمی خود را برطرف کنند.