سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم تقدیر از دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در این مراسم دانشگاه‌های فنی مهندسی و علوم پایه در بخش صبح و دانشگاه‌های علوم انسانی، اجتماعی و رفتاری در بخش عصر با حضور دکتر محمدمهدی تهرانچی رئیس دانشگاه شهید بهشتی، منصور میراحمدی معاون فرهنگی و اجتماعی و محمدرضا فقیهی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی تقدیر شد.

در بخش اول این مراسم ۶۵۸ نفر از دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی هسته‌ای، پژوهشکده علوم محیطی، پژوهشکده فضای مجازی، مهندسی و فناوری‌های نوین، لیزر و پلاسما، گیاهان و مواد اولیه دارویی، علوم فیزیک، شیمی و نفت، مهندسی مکانیک و انرژی، علوم و فناوری زیستی، مهندسی و علم کامپیوتر، مهندسی عمران در محیط‌زیست، علوم ریاضی، معماری و شهرسازی و مهندسی برق تقدیر شدند.

در بخش دوم ۶۷۱ نفر از دانشکده‌های بنیاد ایران‌شناسی، الهیات و ادیان، تربیت بدنی و علوم ورزشی، خانواده، علوم اقتصادی و سیاسی، علوم تربیتی و روان‌شناسی، علوم زمین، حقوق، ادبیات و علوم انسانی و مدیریت و حسابداری مورد قدردانی واقع شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در ادامه مراسم دکتر میراحمدی در سخنان کوتاهی ضمن اشاره به حضور برخی دانشجویان غیرایرانی در این مراسم اعلام کرد: امسال با راه‌اندازی سایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی تمام مراحل ثبت‌نام به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.