دانشگاه امیرکبیر سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ثبت نام خوابگاهی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال ۹۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ثبت نام خوابگاه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی سال ۹۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه آغاز شده و تا فردا دوشنبه ۱۵ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

اختصاص اسکان بر حسب اولویت بندی، به دانشجویان روزانه غیر بومی و غیر بورسیه تعلق گرفته و دانشجویان ساکن در استان های تهران و البرز و دانشجویان شبانه فعلاً مجاز به اخذ خوابگاه نیستند.

عدم مراجعه دانشجو در تاریخ های فوق الذکر به منزله عدم نیاز به خوابگاه بوده و پس از آن این اداره هیچ تعهدی در این خصوص نخواهد داشت.

هر دانشجو می بایست مبلغ دویست و پنجاه هزار تومان به عنوان ودیعه سکونت در خوابگاه، به حساب صندوق رفاه دانشجویان واریز کرده و سپس فیش واریزی را به اداره امور خوابگاه ها تحویل داده و کپی آن را تا پایان تحصیل در نزد خود نگه دارد.

واریز وجه ودیعه الزامی بوده و اختصاص اسکان به ارائه اصل فیش واریزی منوط است.

مطابق با ابلاغ وزارت علوم، دانشجویان می بایست با اداره رفاه دانشگاه مقطع قبلی خود تسویه حساب کرده و وضعیت فاز ۲ صندوق رفاه وزارت علوم برای آنها در حالت تسویه شده قرار گرفته باشد در غیر این صورت، اختصاص خوابگاه به آنها به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

مطابق با ابلاغ وزارت علوم، دانشجویانی که در مقاطع قبلی به صندوق رفاه دانشدجویان وزارت علوم، بدهی معوق داشته باشند مجاز به اخذ خوابگاه تا زمان تسویه بدهی نیستند.