سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشکده نساجی و پلیمر دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی دانشکده نساجی واحد یزد، علاوه بر اشتغال، از سوی شرکت‌های مهم نساجی استان بورسیه تحصیلی می‌شوند.

نساجی / اقتصادی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر “رامین عبقری” از پذیرش دانشجو با شرایط ویژه در رشته‌های دانشکده نساجی و پلمیر خبر داد و اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید دانشجویان پذیرفته شده در رشته‌های مهندسی تکنولوژی نساجی، مهندسی شیمی نساجی و مهندسی پلیمر از سوی صنایع و شرکت‌های مهم نساجی استان یزد علاوه بر امکان اشتغال و به کارگیری به وسیله آنها نیز بورسیه تحصیلی می‌شوند.

وی ادامه داد: به عبارتی دیگر، انتخاب یکی از این رشته‌ها از سوی دانشجویان در مقطع کارشناسی با امکانات در نظر گرفته شده، علاوه بر اشتغال امکان تحصیل رایگان را نیز فراهم می‌سازد به گونه‌ای که دانشگاه نیز با اعطای کاهش ۵۰ درصد شهریه در این رشته‌ها عملاً تحصیل رایگان را برای این دسته از داوطلبان مهیا ساخته است.

عبقری با توجه به امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در این رشته‌ها، گفت: علاوه بر ایجاد شرایط تحصیلی توام با اشتغال، کارگاه‌ها و دوره‌هایی را برای راه‌های رسیدن به اشتغال در صنعت نساجی و اشتغال‌زایی موثر برپا خواهیم کرد هرچند با برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته کلاس‌های دانشجویان به گونه‌ای طراحی شده که هیچ تداخلی با بحث ادامه تحصیل در دانشگاه نداشته باشد.

رئیس دانشکده نساجی و پلیمر دانشگاه آزاد روش انتخاب رشته‌های دانشکده نساجی را از طریق سایت www.azmoon.org  و ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی یزد عنوان کرد.