سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه فرهنگ و سیاستگذاری فرهنگی یکی ازمهمترین اولویت های دولت تدبیر و امید است گفت: دولت یازدهم با تلاش و تدبیر موفق شده با ارتقا سطح امید و نشاط فضای کلی عرصه فرهنگ را دگرگون کند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، محمد فرهادی عصرشنبه درهمایش تببین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید که اکنون درکتابخانه ملی با حضورمعاون اول رئیس جمهوری و جمعی از وزرای فرهنگی دولت یازدهم درحال برگزاری است، با گرامیداشت یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه رجایی و باهنر افزود: تقویت هویت اسلامی – ایرانی، ارتقای آگاهی و افزایش امید و نشاط اجتماعی بر وعده های ریاست جمهوری دولت تدبیر و امید از مهمترین محورهای سیاست فرهنگی دولت یازدهم است.
وی اظهارداشت: راهبرد اساسی ما برای تحقیق اهداف فرهنگی در دولت یازدهم به ویژه در وزارت علوم که مخاطبان آن نخبگان علمی و نسل جوان هستند، ارتقای مشارکت و تقویت گفت وگوی همدلانه و سازنده با شعار امید، آگاهی و نشاط است.
فرهادی یادآورشد: ما به جامعه دانشگاهی و دانشجویی کشور نه به مثابه تهدید، بلکه به مثابه فرصت و سرمایه نگاه می کنیم و باور داریم که قاطبه نسل جوان دانشگاهی ما معتقد به آرمانهای والای نظام و مصالح عالیه کشور است.
خبر در حال تکمیل است…