سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ‌رئیس دانشگاه لرستان از اخذ سند حدود ۱۵ هکتار از زمین‎های از دست رفته این دانشگاه خبر داد.

دانشگاه لرستان

‌به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر عزیزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری‎های مستمر سند حدود ۱۵ هکتار از زمین‎های دانشگاه لرستان که قبلاً به مسکن مهر واگذار شده بود اخذ شد و عرصه دانشگاه از ۳۰۰ هکتار به ۳۱۵ هکتار افزایش یافت.

وی افزود: این ۱۵ هکتار جزء ۸۵ هکتار از اراضی عرصه دانشگاه است که در سنوات قبل به مسکن مهر اختصاص یافته بود و در مجاورت خوابگاه‎های دانشجویی دانشگاه واقع شده است.

عزیزی اضافه کرد: با توجه به اینکه در این قسمت هنوز ساخت و ساز انجام نشده، مکاتبات قانونی و پیگیری‎های فراوانی صورت گرفت که با مساعدت مهندس بازوند استاندار لرستان و مدیرکل راه و شهرسازی استان و با همت و تلاشی که حوزه معاونت پشتیبانی به ویژه دفتر حقوقی دانشگاه از خود نشان داد، ۱۱۴ فقره سند مربوط به قطعات تفکیکی تصرف شده که قبلاً به نام مسکن و شهرسازی صادر شده بود ابطال شد.

رئیس دانشگاه لرستان ادامه داد: این اسناد در اجرای آیین‎نامه مستندسازی اموال غیر منقول دستگاه‎های اجرایی، به نام دولت جمهوری اسلامی ایران– وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه لرستان صادر و وصول شد.