سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی از تمدید مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی این جشنواره تا پایان شهریور ماه خبر داد.

جشنوراه فارابی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبر گفت: در بخش داخلی تنها یک هفته مهلت ارسال اثر را به دلیل تماس‌های علاقه‌مندان تمدید کردیم و در بخش خارجی برای سهولت دریافت آثار، مهلت ارسال آثار را به مدت ۲۰ روز تمدید کردیم.

وی افزود: به این ترتیب علاقه‌مندان برای ارسال آثار در سامانه الکترونیک هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی در بخش خارجی مهلت دارند و در دو بخش ایران شناسی و اسلام شناسی می توانند آثار خود را در این مدت زمان ثبت کنند.

به گفته وی، تمامی پژوهشـگران خارجی در دو حوزه اسلام شناسی و ایران شناسی تا پایان روز چهارشنبه ۳۱  شهریور ماه فرصت دارند، آثار خود را شامل گـزارش نهایی پژوهش، پایان نامه و کتاب که در چهار سال گذشته (از ابتدای فروردین ۱۳۹۱ تا پایان اسفند ۱۳۹۴) انجام شده است، در سایت این جشنواره ثبت کنند.

این دبیرخانه در بخش داخلی بیش از ۳۷۰۰ اثر از نویسندگان، مولفان، مترجمان و پژوهشگران و هم چنین دانشگاه‌ها، موسسات و انجمن‌های علمی دریافت کرده است.