سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- قرارداد همکاری بین مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران و دانشکده علوم زیستی دانشگاه هنان چین تمدید شد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز شنبه ایرنا، دکتر جون هونگ، عضو علمی دانشگاه هنان چین با حضور در مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران قرارداد همکاری بین این مرکز و دانشکده علوم زیستی دانشگاه هنان را تمدید کرد.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، جون هونگ، عضو هیات علمی دانشگاه هنان چین از اول تا هفتم شهریور ماه امسال در انجام کارهای تحقیقاتی با اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران همکاری کرده است.

** آیین استقبال از پذیرفته شدگان ارشد و دکتری دانشگاه علم و صنعت
آیین استقبال از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دوره های روزانه و نوبت دوم دانشگاه، روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور و آیین استقبال از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، ۱۷ شهریورماه جاری برگزار می شود.
آیین استقبال از پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران، صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه (۱۵ و ۱۶ شهریور) برای پذیرفته شدگان روزانه و نوبت دوم مقطع کارشناسی ارشد و برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری در روز چهارشنبه (۱۷ شهریور) از درب اصلی دانشگاه آغاز می شود.
پذیرفته شدگان پس از پذیرش اولیه و دریافت بسته های فرهنگی، برای انجام ثبت نام قطعی به دانشکده های خود هدایت می شوند.
همچنین ثبت نام پذیرفته شدگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۱ شهریورماه انجام خواهد شد.
ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران، برای پردیس دو در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور و برای دوره های آموزش الکترونیکی دانشگاه در ۱۴ تا ۱۷شهریور ماه برنامه ریزی شده است که به ترتیب در آمفی تئاتر شهید بهرامی و مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه انجام خواهد شد.
بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران، شروع برگزاری کلاسهای دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از روز شنبه ۲۰ شهریور ماه خواهد بود.

** مدرسه تابستانی الهیات و کیهان شناسی آغاز به کار کرد
مدرسه تابستانی الهیات و کیهان شناسی از امروز ۱۳ شهریورماه در دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرد.
مدرسه تابستانی الهیات و کیهان شناسی توسط پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با همکاری موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران از ۱۳ تا ۱۶ شهریور برگزار می شود.
در این دوره مباحث کیهان شناسی مقدماتی، گفتمان نظم، برهان نظم در الهیات اسلامی، تنظیم ظریف و نقش آن در کیهان شناسی پرداخته ارائه خواهد شد.
در پایان این دوره نیز نشستی پیرامون الهیات طبیعی با حضور صاحب نظران برگزار می شود.

** آغاز ثبت نام اسکان خوابگاه های کوی دانشگاه از فردا
کوی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام اسکان خوابگاه های کوی دانشگاه تهران برای تحصیلی جدید از فردا آغاز می شود.
دانشگاه تهران در اطلاعیه ای افزود: ثبت نام اسکان خوابگاه های کوی دانشگاه تهران برای تحصیلی جدید از فردا آغاز می شود.
بر اساس این گزارش، با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی اداره کل امور خوابگاه ها، تمامی دانشجویان مجاز روزانه غیربومی شاغل به تحصیل و دارای انتخاب واحد در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۶ می توانند با مراجعه به سامانه خوابگاهی به آدرس http://ems.ut.ac.ir و یا از طریق سایت کوی دانشگاه برای اسکان اقدام کنند.

برچسب ها : , ,