سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه پارک علم و فناوری البرز در شهرستان ساوجبلاغ مستقر شده است، گفت: لازم است شرکت‌های دانش بنیان برای کسب تسهیلات، ارتباط خود را با فرمانداری این شهرستان بیشتر کنند.

حمایت از محصولات دانش‌بنیان

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت وگو با ایسنا، گفت: استان البرز تعداد زیادی از مراکز دانشگاهی، علمی و پژوهشی را در خود جای داده است که برخی از آنها نه فقط در سطح ملی بلکه در منطقه بی‌نظیر هستند.

وی از تحصیل بیش از ۱۲۰ هزار دانشجو در مراکز علمی-پژوهشی و دانشگاهی استان البرز خبر داد و گفت: با این وضعیت، استان البرز را می‌توان قطب علم و فناوری کشور به شمار آورد.

وی پارک علم و فناوری استان البرز را یکی از مهمترین مراکز علمی عنوان و اعلام کرد: هدف از تشکیل این پارک افزایش تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط در یک محیط منسجم برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و پشتیبانی از بخش خصوصی به منظور تنوع بخشی به اقتصاد است.

فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه پارک علم و فناوری البرز در شهرستان ساوجبلاغ مستقر شده است، گفت: لازم است شرکت‌های دانش بنیان برای کسب تسهیلات، ارتباط خود را با فرمانداری این شهرستان بیشتر کنند.

پالیزگیر در پایان با دعوت از پژوهشگران پارک علم و فناوری برای ارتباط بیشتر با شرکت‌های دانش بنیان شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد: این ارتباط می‌تواند با گلخانه‌های گیاهان دارویی شهرستان نیز برقرار شود.