سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه از فعالیت ۴۱ انجمن علمی در این دانشگاه خبر داد.

دانشگاه رازی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر عبدالحمید علیزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه انجمن‌های علمی از اولویت‌های اصلی و اساسی دانشگاه رازی کرمانشاه است.

وی ادامه داد: در دانشگاه رازی کرمانشاه، ۳۹ گروه آموزشی داریم که در این دانشگاه بیش از این تعداد، یعنی ۴۱ مورد انجمن علمی فعال داریم.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاه رازی کرمانشاه از حیث فعالیت انجمن‌های علمی جزو دانشگاه‌های برتر کشور است.

علیزاده تصریح کرد: در حال حاضر به دنبال راه‌اندازی انجمن‌های علمی بین رشته‌ای هستیم که تاکنون دو مورد انجمن علمی بین رشته‌ای را در این دانشگاه راه‌اندازی کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: هر انجمن علمی بین رشته‌ای که در این دانشگاه توسط دانشجویان تاسیس و راه‌اندازی شود، به صورت ویژه مورد حمایت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه قرار می‌گیرد.

این مقام مسؤول در دانشگاه رازی کرمانشاه، همچنین از راه‌اندازی ۱۴ رشته جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: از این ۱۴ رشته جدید در دانشگاه رازی، سه رشته در مقطع کارشناسی، ۱۰ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در مقطع دکتری هستند.