سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- قائم مقام وزیر علوم در ستاد خیّرین از افتتاح ۲۰ طرح عمرانی خیّر ساز با مساحتی بیش از ۲۸ هزار متر مربع در هفته دولت خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز سه شنبه ایرنا، محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام وزیر در ستاد خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، از افتتاح این ۲۰ طرح در مساحت ۲۸ هزار و ۹۳۵ متر مربع در دانشگاه های کشور خبر داد.
امید با اشاره به افزایش حجم مشارکت و حمایت خیّرین از حوزه علم و فناوری نسبت به سال های گذشته، سیاستگذاری و برنامه ریزی و نیز اقدامات صورت گرفته در ستاد خیّرین وزارت علوم با رویکرد جذب مشارکت های مردمی در حوزه علم و فناوری را عامل پر رنگ تر شدن حضور خیّرین و واقفین در دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزشی و پژوهشی زیر مجموعه وزارت علوم دانست.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه، حوزه علم و فناوری را عرصه ای مطمئن و ماندگار برای مشارکت و حمایت عموم مردم معرفی کرد و از همگان برای حمایت و مشارکت در توسعه زیرساخت های کیفی حوزه علم و فناوری و سهیم شدن در آن دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وی این میزان و متراژ پروژه عمرانی ساخته شده با مشارکت خیّرین در دانشگاه های کشور را نسبت به سال های گذشته بی سابقه ذکر کرد.