خوابگاه برادران شهید شهریاری سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از افتتاح ۲۰ طرح عمرانی خیّرساز با مساحت ۲۸۹۳۵ متر مربع در دانشگاه های کشور در هفته دولت خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمد حسین امید اقدامات و حمایت های خیّرین و واقفین از مجموعه آموزش عالی کشور را قابل تقدیر دانست و گفت: حجم مشارکت و حمایت خیّرین از حوزه علم و فناوری نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.

وی ادامه داد: سیاستگذاری و برنامه ریزی در ستاد خیّرین وزارت علوم با رویکرد جذب مشارکت های مردمی در حوزه علم و فناوری عامل پر رنگ تر شدن حضور خیّرین و واقفین در دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزشی و پژوهشی زیر مجموعه وزارت علوم شده است.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با اشاره به نقش مهم و تعیین کننده علم و فناوری در اقتدار و پیشرفت کشور، از همگان برای حمایت و مشارکت در توسعه زیرساخت های کیفی حوزه علم و فناوری و سهیم شدن در پیشرفت و اقتدار کشور دعوت کرد.

وی با یادآوری تمهیدات و پیش بینی های صورت گرفته در ستاد خیّرین برای عمل به نیّات خیّرین و حامیان، بر تعهد و دقت نظر وزارت علوم در این زمینه تاکید کرد.

قائم مقام وزیر در ستاد خیّرین وزارت علوم افزود: امسال در هفته دولت ۲۰ پروژه عمرانی به مساحت ۲۸۹۳۵ متر مربع که با مشارکت خیّرین در دانشگاه‌ها ساخته شده افتتاح و مورد بهره برداری گرفت.

وی ادامه داد: این میزان و متراژ پروژه عمرانی ساخته شده با مشارکت خیّرین در دانشگاه های کشور را نسبت به سال های گذشته بی سابقه و قابل ملاحظه عنوان کرد و آن را نشانه تعلق خاطر هموطنان به عرصه علم و فناوری کشور و علاقه آنان به حضور و مشارکت در این حوزه دانست.